INFO PRO PRVNIČKY

pčřed první objednávkou

* OBJEDNÁVKU JE IDEÁLNÍ ZASLAT:

-> cca 4-5 dny předem

Některé výrobky jsou rychle prodávané a na skladě dlouho nesetrvají. Proto doporučuji zasílat objednávku cca 5 dny před závozem, aby se případně zboží, které není skladem, stihlo ještě doplnit na náš sklad a objednávka tak k Vám dojela komplet. 

-> nejpozději však!! 

Pan skladník je v plné polní od ranních hodin. Proto máme stanovený termín pro uzavírání objednávek nejpozději jeden pracovní den předem a to do 11:00 hodin. Pokud však objednáte den před závozem negarantujeme Vám vykrytí Vaší celé objednávky. 

* MINIMÁLNÍ ODBĚR

Minimální objednávka k rozvozu je za 300 korun. Pokud je nákup nad 1200 kaček, doprava je grátis. Pokud je objednávka pod 1200 kaček, účtuje se za doručení domů 150 kaček.  

DOPRAVNÉ ZDARMA SE VZTAHUJE POUZE NA PRVNÍ DORUČENÍ! Tím je myšleno, že pokud si zákazník v daný den závozu maso nepřevezme, nezvedne telefon či nebude doma a bude chtít maso dovést v další termín MASOzávozu, dopravné je účtováno v každém případě (bez závislosti na výši objednávky).

* DORUČENÍ ZBOŽÍ DLE TRAS

Každý region má přidělený MASOzávozový den (viz. MASOZÁVOZ). Vyhrazujeme si ovšem změnu závozového dne v případě státních svátků a jiných mimořádných událostí. Doručení probíhá přímo na adresu, uvedenou v objednávce. V případě, že jste z města/vísky, kam si naše auto běžně nevyjíždí, zkuste nás kontaktovat. Třeba vymňoukneme společné řešení. 

* ČAS DORUČENÍ

Zásadně neslibujeme přesný čas doručení zboží. Čas se odvíjí od počtu objednávek a také jejich místa doručení. Trasa řidiče musí dávat smysl, aby stihl zavést co nejvíce z Vás. Rozhodně řidič Vás bude min. cca hodinu předem informovat o tom že už míří k Vám.

 

logo_hladova_fena_web_06_1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.