JAK CONY CHYTAL MYŠ

Lovec myší - pro pejska tak trochu nezvyklé povolání.

Jednoho dne řekl Cony fence Bony, že je třeba udělat si zásoby masena na zimu, ale musí hlídat, aby jim nekradli zásoby myši!

Největší „žně“ nastanou v září, kdy u myší začíná stěhování z polí a zahrad do domů a příprava na zimu. V našem domě u dvounožců si budou hledat teplé místečko k přezimování a to Conyho rozzlobilo natolik, že nebude mít čas nahánět maseno a bude muset hlídat gauč!

Na chytání myší je vyšlechtěná kočka. (Možná kdybyste ty vaše kočky nepřecpávali, tak by se možná daly na chytání myší.) Ale Cony - lovec myší se rozhodl, že to uhlídá!
Před obratným Conym nemá žádná myš šanci! Dokonce byla myš tak drzá, že se uvelebila u dvounožců na stole! Navzájem se měřili s Conym pohledem, oba překvapení a znechucení z drzosti toho druhého. Popadl to ubohé zvířátko do zubů a donesl ho jako pán domu ke dvounožcům! Ti se zhrozili! Není myš jako myš! 

Cony si ale uvědomil, že má od dvounožců kvalitní maseno a není třeba, aby skončila myš jako součást denního menu, ale alespoň se předvedl před Bony.

Všechno se vysvětlilo. Teda skoro všechno! Cony gaučový povaleč chytnul myš a první lásku.????

Cony se zamiloval do Bony, teď ale otázka, bude tohle jeho osudová Hladová Fena?

Dvounožci si řekli, že dokud Cony netrhá myši, nehoní zvěř nebo sousedovic kočky, ať si klidně nahání maseno a další Hladové Feny :) 

 
mys
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.